شروع سی و دومین سال زندگی

سلام به دوستهای خوب و مهربونم

امیدوارم حالتون خوب باشه و سلامت

اینروزها من آخرین روزای سی و یکمین سال زندگیمو دارم پشت سر میزارم و روز 18 بهمن وارد سی و دومین سال زندگی خواهم شد. همسر عزیزم از اونجاییکه خیلی مهربونه به پیشواز این روز میمون چشمک رفته و دیشب زحمت کشید و این دستبند خوشکل ایتالیایی رو برای من خرید.( البته چندوقت پیش این دستبند رو تو یه طلافروشی دیدم و قیمت کردم که گفت حدود 900 تومنه .منم به محسن گفته بودم یه دستبند دیدم خیلی خوشگله و میخوام برای عید با عیدی هایی که میگیرم بخرم که محسن پیشدستی کرد و دیشب با لبی خندان وارد شد و گفت بیا بریم اون دستبند را که گفتی برای تولدت بخرم و من هرچه گفتم هنوز که تولدم نرسیده ( البته بسیار خوشحال بودم و تعارف میکردم ) گفت حالا بیا بریم بخریم که یه وقت نفروشه .

به هرحال رفتیم و به قیمت 850 تومن این دستبند خوشگل رو که مدتی بود دل ما رو برده بود صاحب شدیم.... ترانه هم صبح تا رفتیم خونه مامان گفت مامانی اینو ببین چقدر خوشگله .... و تا بابا وارد شد بابادون اینو ببین ( ترانه بیشتر از من ذوق کرده )

این روزها من دارم کم کم خودمو اماده میکنم برای خونه تکونی. آخه من دوست ندارم اسفند درگیر تمیز کردن خونه باشم . همیشه تو بهمن ماه همه کارها رو تموم میکنم که روزای اسفند دیگه فقط به خرید و بیرون رفتن و خریدن شمع و چیدن سفره هفت سین و از همه مهمتر استنشاق بوی خوب بهار بپردازم.

این سه روز تعطیلی فرصت خوبی هست برای خونه تکونی. برای همین فردا و 5 شنبه رو میخوام خودم تمیزکاری کنم برای جمعه هم کارگر گرفتم که با کمک محسن دستی به سر و روی  خونه بکشیم.

البته فردا باید یه سر هم به مامان که شله زرد نذری داره و یه سر هم به خاله پری که عدس پلو دارن بزنیم.

دیروز یه سر رفتم بهار . برای ترانه یه پیرهن خیلی خیلی  خوشگل برای عیدش خریدم که البته کوچکه یه کم و امروز باید برم عوضش کنم ( 30 تومن).

یه پیرهن شاد دیگه خریدم که میخوام برای تولد مبینا که 5 اسفنده تنش کنم ( 17 تومن ) . یه ژاکت نازک خوشگل هم براش گرفتم که اگه تو عید سرد بود بپوشه ( 17 تومن ) یه بلوز و شلوار راحتی هم براش گرفتم ( 9 تومن) .

کفش داره همونهایی که برای تولدش خریدم خدا کنه کوچیک نشه تا عید. یه جفت اسپرت هم داره که خاله جون لیلا برای تولدش خریده بود. دیگه یه بلوز شلوار راحتی دیگه هم داره که خاله جون مریمش خریده و هنوز نپوشیده .

یه پیراهن خوشگل چین دار هم مامان از سنندج براش خریده بود و یه شلوار جین صورتی با بلوزش رو هم داره که برای بیرون رفتن بپوشه.

امیدوارم زودتر روزای سرد زمستون تموم بشه و بهار با طراوت از راه برسه

بای بای

 

/ 6 نظر / 10 بازدید
سحرمامی تندیس

سلام عزیزم. تولدت پیشاپیش مبارک خانم خانما.[گل][قلب] کادوی قشنگتم مبارک[گل] لباسای ترانه عسلی هم مبارکش باشه[قلب] ایشالا به خوشی از همشون استفاده بکنه. می بوسمتون.بوس بوس[بغل][ماچ][ماچ][بغل]

نوشین مامان هستی

تولدت مبارک عزیزممممم[قلب] کادوی خوشگلتم مبارک[قلب]

عسل اشیانه عشق

تبریک میگم خانمی. تولد همسر جونی منم 17 بهمنه. دستبندت هم خیلی نازه. مبارک باشه

سپیده عمه آریانا

[گل]سلام باران جون تولدتون مبارک انشااله 120 ساله بشید و همیشه در کنار همسر و ترانه قشنگم شاد و سلامت و خوشبخت باشید[قلب][ماچ]

تولدتون مبارک ببخشید که دیر تبریک گفتم