عروسی دختر عمه محسن

این هفته پنج شنبه عروسی دختر عمه محسن دعوت بودیم. محسن  البته هیچ علاقه ای نداشت بریم و به عناوین مختلف سعی کرد که بپیچونه و نریم ولی به خاطر اصرار مامانش رفتیم . من دیروزش رفتم آرایشگاه و خوشبختانه برای موهام که دیگه خیلی راحت بودم. اولین باری بود که میخواستیم بریم عروسی و موهام با یه حموم رفتن خوشگل خوشگل شد و نیازی به سشوار و اتوی مو و یا علاف شدن تو آرایشگاه نداشتم. خیلی از فر موهام راضی ام و تصمیم دارم هر وقت فرش رفت دوباره فر کنم.

این هم عکس موهام که در عرض ۵ دقیقه اینطوری آماده شد. ( تبلیغ جهت فر کردن موهاتون )

البته این عکس با موبایل گرفته شده و خود موهام خیلی خوشگلتر از این عکس بود ( ازخودراضی )

 به هر حال ما آماده شدیم و محسن ساعت ٨ شده بود و هنوز نیامده بود و عروسی هم ٧ تا ١٠ هتل ونوس تو سهروردی بود حالا نزدیک بود ولی به هرحال ما خیلی دیر رسیدیم . محسن از ٨ گذشته بود که آمد و تا دوش گرفت و آماده شد و کمی هم به ترافیک خوردیم و ساعت ٩.٣٠ رسیدیم اونجا. همه اومده بودن و بعد از یک ربع شام خوردیم و اومدیم بیرون.

جمعه هم کلی کوزتینگ داشتیم . لیلی و مریم شمال بودن و با توجه به شرایط مادر هم که برنامه ای برای رفتن به خونه مامان نداشتم. به همین خاطر ازصبح کلی کار کردم و همه جا تمیز و مرتب شد و بعد هم نهار خوردیم ( قرمه سبزی ) و کمی استراحت کردیم.

عصر ترانه رو بردیم پارک و یه عالمه بازی کرد و بعد هم  رفتیم خونه مادر ، حال مادر رو بپرسیم که متاسفانه زیاد خوب نبود. خاله جون اینها اونجا بودن با دایی حسین و بابا اینا بعد هم سمیه اومد و بعد هم خاله پری اومد با دوستای مهربونش و دخترای خوشگلشون و از مادر عیادت کردند و ترانه هم با خوشحالی به بازی با بادکنش ادامه میداد و خیلی بهش خوش گذشت .

راستی ترانه "‌آره " یاد گرفته و خیلی قشنگ ادا میکنه و هرچی ازش میپرسی اگه جوابش مثبت باشه میگه آره و وقتی هم اسمش رو صدا میکنم میگه بله با اون صدای خوشگلش .

دیگه اینکه دلم از دست یه دوست خیلی آزرده خاطر شده. اصلا فکر نمیکردم وجود یه بچه کوچولوی نازنین بتونه اینقدر تو روابط ما تاثیر بگذاره و اینطوری خاطر منو مکدر کنه .

به هر حال ......

هرکس به طریقی دل ما می شکند

بیگانه جدا ، دوست جدا می شکند

بیگانه اگر میشکند حرفی نیست

من در عجبم دوست چرا میشکند......تعجب

/ 18 نظر / 35 بازدید
نمایش نظرات قبلی
باران

سلام باران جووونم خیلی به من لطف دااری دخترت چه نازه ادم دوست داره بخورتش[قلب] پس شمام عروسی بودین خدایی موهات خیلی خوشگل شده[قلب]

قاصدک آبی

ممنون از حضورت اومدی شمال خفر میدادی زیارتت می کردم گلم زمان اسبی ست افسار گسیخته , سعی کن سوارکار خوبی باشی...

راحله مامان محمد مهدی

آره عزیزم. آموزش الفبا رو از حدود دو سال و دو سه ماهگی شروع کردم. دیدم محمد مهدی خیلی خیلی علاقه نشون میده. دو سال و ده ماهگی هم آموزش کلمات رو شروع کردم.

عباس

سلام عروسی مبارک باشه

مامان تینا و سینا

همیشه به عروسی [قلب] چه دختر کوچولوی ناناز و ماهی دارین شما ، دلم واسش غش رفت [بغل][ماچ]

سپيده(صبا)

اي جاااااااااان دلم. اينه ترانه كوچولو. خوب منم دختر ميخوااااااام[گریه] ايشالله هميشه به عروسي باشيد. چه فر خوشگلي داره موهاتون. همچين به سر زد كه برم فر كنم، البته موهاي خودم فره اما نه به اين خوشگلي. زياد از دوستت خورده نگير، اين روزا همه دل آدمو ميشكونن سر بهانه‌هاي واهي.