ترانه کوچولوی من

این وبلاگ درباره روزمره گی های من است و ترانه کوچولو و محسن عزیز

همه چی ارومه ...صاحب خونه خودمون شدیم
ساعت ۱٠:۳٦ ‎ق.ظ روز شنبه ۱۸ تیر ۱۳٩٠   کلمات کلیدی:

سلام دوستاهای خوبم.حالتون چطوره ؟

ما که خوبیم و همه چی طبق روال پیش رفت و ما صاحب خانه خودمون شدیم. و حتی سند منگوله دار رو هم به نام خودمون گرفتیم و .... تمام.

خوشبختانه طلاهام رو زیاد ندادم به جز یکی دو تا تیکه که اصلا دیگه استفاده شون نمیکردم همه سر جاشونه . اما ماشین خوشگلمونو مجبور شدیم بفروشیم چون 12 تومن کم داشتیم و ترجیح دادیم یه چند ماهی بی ماشین بمونیم تا ان شالله در اولین فرصت یه ماشین صفر دیگه بخریم.

هفته پیش که دو روز تعطیل بود یه کارگر گرفتیم و حالا که خونه دیگه خونه مال خودمون شده با جون و دل بیشتر همه جا رو برق انداختیم . فرش را هم دادیم قالیشویی که 2 روز بعد یه فرش تمیز و نو تحویلمون دادن و همه چی تمیز تمیز شد.

روز یکشنبه دوازدهم تیرماه نود هم به دفترخانه 1001 رفتیم و تسویه کردیم و سند به نام ما شد و صبح چهارشنبه 15 تیر هم سند را تحویل گرفتیم و همه استرسها و دلشوره ها پایان یافت.

روز پنجشنبه از اونجائیکه مریم خواهرم قرار بود بیاد خانه ما مرخصی گرفته بودم و چند جور نهار خوشمزه پزیدم و زیر باد کولر تا غروب با هم گفتیم و خندیدیم و حسابی خوردیم و فیلم های قدیمیمون رو دیدیم و حسابی خوش گذروندیم .ترانه و مبینا هم که بازی میکردن و خیلی خوب بود ....

این پنجشنبه هم به احتمال زیاد مهمان خواهم داشت .مامان و بابا به همراه زن عموم که خیلی دلش برای ما تنگ شده و میخواهد بیاد خونمون.

دیگه اینکه فعلا همه چی ارومه و همه چی داره به خوبی و خوشی پیش میره .و من در انتظار رسیدن روزهای خوب اینده ام.

فعلا خدانگهدار...

راستی بفرمائید.اینم شیرینی خونه