ترانه کوچولوی من

این وبلاگ درباره روزمره گی های من است و ترانه کوچولو و محسن عزیز

سال 1390 برشما مبارک
ساعت ٢:٢۱ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٢۳ اسفند ۱۳۸٩   کلمات کلیدی:

 

 

سلام عزیزان . پیشاپیش فرا رسیدن سال 90 ( سال خرگوش ) رو بهتون تبریک میگم.

امیدوارم این سال براتون سال خوبیها . شادیها . مسافرتها و اتفاقات خوب باشه.

من که خیلی خوشحالم که قراره 2 هفته کامل در خدمت محسن جان وترانه دوست داشتنیم باشم ونگرانی کار و زود رسیدن و دیر رسیدن و ... را نداشته باشم و تازه دایم در حال خوشگذرونی و این ور و اون ور رفتن و دید بازدید و خوردن چیزای خوشمزه باشم

امسال ما برای سفر برنامه خاصی نداریم شاید یه سر بریم بندر ترکمن و از خطه زیبا و سرسبز گرگان دیدن کنیم ولی اینکه کی و چه روزی میخوایم بریم اصلا معلوم نیست شایدم تهران موندیم و با جاهای دیدنی تهران و رستورانهای تهران خودمونو سرگرم کردیم.

فروردین 85 شروع آشنایی من و محسن بود ( البته از15 اسفند 84 رفت و امدهای ما شروع شد ) و دیگه تو روزای عید اوجش بود و در 22 فروردین 85 عقد کردیم و اردیبهشت هم سفر به مکه مکرمه و مدینه منوره که بهترین سفر عمرم بود با عشقم.

فروردین 86 در تدارک جشن عروسی بودیم. البته یه شمال 2 روزه رفتیم ولی همش در حال هماهنگی با عکاس و ارایشگر و لباس عروس و تالار و ... بودیم چون 22 فروردین عروسیمون بود.

فروردین 87 رفتیم ترکیه که از روز اول حرکتمون بود و 11 ام برگشتیم و این سفر هم خیلی به من چسبید و البته ترانه کوچولوی 2 ماهه تو شکمم بود.

فروردین 88 باز برنامه خاصی نداشتیم تهران بودیم و باز 2 روز شمال .ترانه کوچولوی من اولین عیدش بود و 4.5 ماهه بود و با ماهی کوچولوی هفت سین سرگرم بود.

فروردین 89 رفتیم آبادان . دسته جمعی خونه دایی حسین . خاله پری اینها هم بودن که خیلی خوش گذشت .همینطور مادربزرگ مهربان هم در این سفر همراهمون بود .یادش بخیر.روحش شاد.

و امسال که فروردین 90 خواهد بود و تهرانیم و شاید 2.3 روزی زدیم به جاده ...

امیدورام به همه خیلی خیلی خوش بگذره

دنیا را برایتان شاد شاد

و شادی را برایتان دنیا دنیا آرزومندم....